Homosexualita

20. října 2017 v 14:36 | Vampirica Rose |  Myślenky
Ano tento článek je o LGBT komunitě. Pár věcí mne v ní štve i přesto, že do této skupiny sama patřím. Ano jsem hlavně na ženy. Miluji ženy, nakonec jsem zjistila, že s mužem být nedokážu. Představa, že bych měla mít sex s mužem je mi na blití. Kako kamarády je mám. Muži mne milují a já jim lámu srdce, protože toužím po ženě ne po muži. Sice se mi pár mužů libí, ale já bych vztah z mužem mít opravdu nemohla a k tomuto zjištění jsem ublížila kamarádovy, kterému jsem nikdy ublížit nechtěla, ale já vždy toužila po ženě. Proto jsem každého muže nakonec poslala do prdele, protože v mých touhách byli ženy, ne muži.

Asi si konečně musím přiznat, že jsem lesbička a nezkoušet to stále zbytečně s muži. Už na základní škole jsem měla dost přítelkyň. A chodila jsem mezi homosexuály do gay klubů a bavila se především s homosexuály ostatní mne kvůli tomu šikanovali. K tomu se cítím jako muž. Doteď se mi ostatní smějí jestli jsem holka nebo kluk. A mne to štve. Když se mi už minulý rok smáli i lesby, že vypadám jako kluk mne v LGBT komunitě vážně naštvalo od těch namyšlených dilin.

Aneb co mne štve na lesbách. Jsou namyšlené pipiny co každého kdo se liší šikanují. Mne šikanují za to, že jsem gothic a miluji hřbitovy, a to se sami liší. Místo toho aby jsme drželi při sobě tak se šikanují navzájem. Wtf? Dělají si ze mne prdel? Ano dnešní doba je zlá ve všem.

Kdysi tě za homosexualitu mohli i zabít. Byla zakázána. Takže homosexuální páry byli tajné a museli se skrývat aby na ně nikdo nepřišel jinak mohli za to jít do vězení či za to zemřít. Ano je to tak. V dnešní době sice nejdeš do vězení či na smrt, alespoň v ČR. Někde jinde myslím, že to stále platí snad v arabských státech. A tam někde. Nevím přesně.


 


Komentáře

1 jajafilm jajafilm | Web | 22. října 2017 v 20:15 | Reagovat

Mít zájem o holky, mít zájem spíše o kluky, mít zájem o obojí, nebo chtít být raději sám... to je v pořádku, všechno je vše OK. Stejně jako nosit spíše kalhoty a krátké vlasy nežli sukně a vlasy až někam do pasu. Nenech si do toho kecat. Je to tvůj život a toto jsou ve své podstatě vlastně nepodstatné detaily. Důležité je, aby člověk byl šťastný a nebyl zlý na ostatní.
http://24.media.tumblr.com/6425d8209da43d846984bd75e43dd275/tumblr_ml582gxq781rqiulxo3_500.gif

2 Vampirica Rose Vampirica Rose | Web | 28. října 2017 v 18:28 | Reagovat

[1]: nenechávám si do toho mluvit ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama